גיימער מסדר זיין א ניגעריער שווינדלער?

געשמאקע ארטיקלען און באשרייבונגען

די אחראים: יאנאש,אחראי,געלעגער

מושך חסד
שר חמישים ומאתים
תגובות: 487
זיך איינגעשריבן אום: מאנטאג מארטש 07, 2016 11:06 am

• ציטיר
  • צו לייגן א דאנק דארפט איר זיין אריינגעלאגט

תגובה דורך מושך חסד »

מיט אזא העברעאיש.........
יידישע קהילות האט געשריבן:יום טוב!
הבא של קין יסופק על ידי לי. אני מחכה לשמוע ממך בקרוב....
אוועטאר
צו געזונט
שר שבעת אלפים
תגובות: 7052
זיך איינגעשריבן אום: מוצ"ש נאוועמבער 21, 2009 6:24 pm
לאקאציע: חשש גילוי

• ציטיר

תגובה דורך צו געזונט »

Next of Kin. מיר פערשטייען, און לאמיר מאכען א יחלוקו
לערנט אייך אויס סקול באס סעיפטי. דאן פראקטיצירט עס מיט אייערע קינדער.
צו קאנען בעיסיק ערשטע הילף איז נישט א אויסוואהל. עס איז א מוז פאר יעדע טאטע, מאמע און ערוואקסענער.
אוועטאר
שמעלקא זאפטיגער
שר שלשת אלפים
תגובות: 3321
זיך איינגעשריבן אום: מאנטאג אוגוסט 15, 2016 3:19 pm
לאקאציע: איינגעטונקען

• ציטיר

תגובה דורך שמעלקא זאפטיגער »

אני Barrister אריק קוד, עורך דין ב חוק אני יש הצעה עסקית דחופה ורווחית מאוד בשבילך כי צריך להיות מטופל עם סודיות קיצונית. נפטר לקוח שלי שמו, אזרח במדינה שלך אשר ייקרא כאן הלקוח שלי, עשה זמן ממוספר קבוע פיקדון עבור שנים עשר חודשים קלנד בשווי של $ 9.5 מיליון דולר (תשעה מיליון, חמש מאות אלפי דולר ארה"ב רק במסמכים משפטיים של Bank.All לגבות את הטענה שלך כמו המנוח הבא של קין יסופק על ידי לי. אני מחכה לשמוע ממך בקרוב....

מאדנע, איך האב באקומען לעצטנס אן ענליכן אימעיל, אויף מיין שמעלקא זאפטיגער אימעיל אדרעס...
די גאנצע שטאט פאר קיין דותן, אבער דותן איז געבליבן ביים ירח האיתנים. און שוין.
אוועטאר
שמואל בארג
שר ארבעת האלפים
תגובות: 4026
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג פעברואר 18, 2016 6:44 pm

• ציטיר

תגובה דורך שמואל בארג »

שמעלקא זאפטיגער האט געשריבן:
אני Barrister אריק קוד, עורך דין ב חוק אני יש הצעה עסקית דחופה ורווחית מאוד בשבילך כי צריך להיות מטופל עם סודיות קיצונית. נפטר לקוח שלי שמו, אזרח במדינה שלך אשר ייקרא כאן הלקוח שלי, עשה זמן ממוספר קבוע פיקדון עבור שנים עשר חודשים קלנד בשווי של $ 9.5 מיליון דולר (תשעה מיליון, חמש מאות אלפי דולר ארה"ב רק במסמכים משפטיים של Bank.All לגבות את הטענה שלך כמו המנוח הבא של קין יסופק על ידי לי. אני מחכה לשמוע ממך בקרוב....

מאדנע, איך האב באקומען לעצטנס אן ענליכן אימעיל, אויף מיין שמעלקא זאפטיגער אימעיל אדרעס...

אפשר האבן זיי זיך איינגעבראכן אין די אייוועלט הויפטקווארטירן?
וויל זיין גוט
שר האלף
תגובות: 1068
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג אפריל 17, 2016 3:40 pm

• ציטיר

תגובה דורך וויל זיין גוט »

דער וואס קען נאר אסאך לשון קודש און אביסל העברעאיש, כאפט גלייך אז דאס איז געגאגלט פון אן אנדערן שפראך, דארף מען נאר וויסן פון וועלכע
אם לא עכשיו אימתי
אוועטאר
יידישע קהילות
שר שמונת אלפים
תגובות: 8684
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג אוגוסט 28, 2014 4:03 pm

• ציטיר

תגובה דורך יידישע קהילות »

איך האב אים גפרעגט "איפה אתה עורך דין?".
דאס איז ג'קומען זיין ענטפער

אברהם ניסן,

תודה על התעניינותך בהזדמנות הרווחת הזו; אני שמח שאתה מוכן לעזור לי לשמור את הכספים מלהיות שולה על ידי פקידי הבנק המושחתים כאן טוגו. פניתי אליך בעניין זה בגלל שאתה נושא את אותו שם משפחה עם הלקוח שלי מאוחר. אני עורך-הדין אריק קודג'ו, מלומה-טוגו במערב-אפריקה, ואני רוצה שתדעו שזה הגורל שהביא אותנו יחד. אני לא מדבר עברית, אני משתמש בתרגום של Google.

ההצעה שלי באה אליך כי הלקוח שלי המנוח מר דניאל ניסן, שמת עם השכן הבא שלו אמור להיות / היורשת לכאורה (בת). חיפשתי את קרוביו ללא כל תוצאה פורה; זה היה עד שהבנק שלח לי הודעה על החלטתם להחרים את האחוזה בקנה אחד עם צו הרכוש הנטוש שלהם, כיוון שלא הצלחתי לאתר אף אחד מקרובי משפחתו שהחלטתי ליצור עמך קשר בטענה זו כמשפחתו היחידה שנותרה בחיים מאז שאתה לשאת את אותו שם משפחה איתו.

אתה רואה, הבא של קרבה אינו מוגבל ליחסים של הנפטר, וגם הוא לא הודה למעגל של מערכת יחסים הורית, אלא על ידי בחירה של המיטיב לגבי מי הוא רוצה יהיה את הכספים (המוטב) רשמית על ידי לכתוב, או באופן לא רשמי על ידי גילוי מידע סודי למוטב להיות לו / שלה, שותף עסקי, יחס, קרובי משפחה, או חברים או טוב המבקשים, ולכן מכוח האמור לעיל, אתה יכול לטעון להיות קרובי משפחה של המנוח .

לכן, במצב כזה, זה לא פורסם ואת המוסד הפיננסי בהתאמה רק מודיע עורך הדין של הלקוח לפי העניין עשוי להיות ולאחר מכן רק מחכה היורש האמיתי להופיע כמו הזמינות של קרנות אלה צפויים להיות מאוחר "רצון הלקוח" אשר יהיה המקור היחיד של הידע על זה על ידי מי זכאי כזה הנדל"ן אבל היורש האמיתי היה מעורב גם בתאונה.

אם הקרן הזו לא תטען, היא תופקד מחדש לאוצר משרד האוצר כחברה ללא דורש, שתחלק בדירקטוריון בגלל רמת השחיתות הגבוהה כאן, שתהפוך להיסטוריה. אין מה לדאוג שכן הכל חוקי עם תיעוד, זה חובתי לספק את הקרובה הבאה של מי אני מאשר כמו הבא של קרובי משפחה יהפוך למוטב ולקבל את הקרן.

הנושא החשוב ביותר להיחשב עכשיו הוא אמון וביטחון בעניין זה ומכאן אני מתחנן זה צריך להיות מילה השעון שלנו דרך את העסקה הזאת ואני יכול להבטיח לך באופן מלא על החלק שלי, כי ככל שאני עובד אתך איתך, אני תמיד יישאר אותו הדבר.

יתר על כן, אתה מוכן להודות איתי כי מאז לקוח שלי המנוח מת intestate (ללא צוואה) ואת היורשת לכאורה מת איתו, כי האחוזה שלו יהיה בירושה על ידי החוק, ואת החוק הזה על פי החוק המנהגי של טוגו הסכמה כל הוא מתבסס על כך שפניתי אליך, כיוון שאתה נושא את אותו שם משפחה עם לקוח מאוחר שלי, זה יעמוד כנקס כדי ליצור קרבה ברורה בינך לבין הלקוח המנוח שלי.

לאחר שהבנו את התהליך של תביעה זו, כאן למטה הוא מה שאנחנו עומדים להרוויח בתביעה זו, הקרן המדוברת היא 9.5 מיליון דולר (תשעה מיליון, חמש מאות אלף דולר ארה"ב דולר). לאחר ההעברה המוצלחת של הכספים לחשבון הייעודי שלך בארצך, 45% מסך כל הקרן יהיו לך, 45% יהיו לי ואילו 10% הנותרים ישמשו להקמת קרן הצדקה בארצך שם הלקוח המנוח שלי. אם יש לך שאלה לגבי יחס השיתוף הזה, תרגיש חופשי, זוהי עסקה.

תביעות מראש דרישות: בתור עורך דין אישי שלו, אני צריך לך לרשום את המידע המפורט הבא על עצמך.

1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע
6. עותק סרוק של תעודת הזהות שלך (רישיון נהיגה או דרכון, וכו ').

בכל מקרה, יש צורך במידע זה כדי להציג בפניכם באופן רשמי את משרד האוצר עם טיוטת מכתב בקשה, אשר תוגש על ידי תצהיר בשבועה בשבועה של טוגו, לום שיפוט.

קדמה לכך בקשה למענק מכתבי מינהל על-ידי הממונה הממנה אותך כמבצעת / מנהל האחוזה האמורה.

אני רוצה להבטיח שאין לך מה לדאוג כי כל ההליכים יהיו משפטיים ולגיטימיים, לפחות בתור אינטלקטואל אתה יכול לקבוע פעולות שעלולות להיחשב סלידה לחוק. אני רוצה גם להבטיח לך כי הבנק שבו היה מקום מגוריו של הקרן הוא רק מתנהג כמו השוער של האחוזה, כעורך דין אישי שלו; הבנק ישחרר את הקרן למי שאני מציג בפניהם.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לדבוק בהוראות שלי וכל יהיה בסדר.

תודה על ההבנה.

כל טוב,
אריק קודג'ו
+22892975246
משנכנס אדר מרבין בשמחה
הל'א דו'ד מסתת'ר עמנו
אוועטאר
שמעלקא זאפטיגער
שר שלשת אלפים

• ציטיר

יעצט הייב אים אן צו פיטערן מיט פאלשע אינפארמאציע...
וויל זיין גוט
שר האלף

• ציטיר

יידישע קהילות האט געשריבן:איך האב אים גפרעגט "איפה אתה עורך דין?".
דאס איז ג'קומען זיין ענטפער

אברהם ניסן,

תודה על התעניינותך בהזדמנות הרווחת הזו; אני שמח שאתה מוכן לעזור לי לשמור את הכספים מלהיות שולה על ידי פקידי הבנק המושחתים כאן טוגו. פניתי אליך בעניין זה בגלל שאתה נושא את אותו שם משפחה עם הלקוח שלי מאוחר. אני עורך-הדין אריק קודג'ו, מלומה-טוגו במערב-אפריקה, ואני רוצה שתדעו שזה הגורל שהביא אותנו יחד. אני לא מדבר עברית, אני משתמש בתרגום של Google.

ההצעה שלי באה אליך כי הלקוח שלי המנוח מר דניאל ניסן, שמת עם השכן הבא שלו אמור להיות / היורשת לכאורה (בת). חיפשתי את קרוביו ללא כל תוצאה פורה; זה היה עד שהבנק שלח לי הודעה על החלטתם להחרים את האחוזה בקנה אחד עם צו הרכוש הנטוש שלהם, כיוון שלא הצלחתי לאתר אף אחד מקרובי משפחתו שהחלטתי ליצור עמך קשר בטענה זו כמשפחתו היחידה שנותרה בחיים מאז שאתה לשאת את אותו שם משפחה איתו.

אתה רואה, הבא של קרבה אינו מוגבל ליחסים של הנפטר, וגם הוא לא הודה למעגל של מערכת יחסים הורית, אלא על ידי בחירה של המיטיב לגבי מי הוא רוצה יהיה את הכספים (המוטב) רשמית על ידי לכתוב, או באופן לא רשמי על ידי גילוי מידע סודי למוטב להיות לו / שלה, שותף עסקי, יחס, קרובי משפחה, או חברים או טוב המבקשים, ולכן מכוח האמור לעיל, אתה יכול לטעון להיות קרובי משפחה של המנוח .

לכן, במצב כזה, זה לא פורסם ואת המוסד הפיננסי בהתאמה רק מודיע עורך הדין של הלקוח לפי העניין עשוי להיות ולאחר מכן רק מחכה היורש האמיתי להופיע כמו הזמינות של קרנות אלה צפויים להיות מאוחר "רצון הלקוח" אשר יהיה המקור היחיד של הידע על זה על ידי מי זכאי כזה הנדל"ן אבל היורש האמיתי היה מעורב גם בתאונה.

אם הקרן הזו לא תטען, היא תופקד מחדש לאוצר משרד האוצר כחברה ללא דורש, שתחלק בדירקטוריון בגלל רמת השחיתות הגבוהה כאן, שתהפוך להיסטוריה. אין מה לדאוג שכן הכל חוקי עם תיעוד, זה חובתי לספק את הקרובה הבאה של מי אני מאשר כמו הבא של קרובי משפחה יהפוך למוטב ולקבל את הקרן.

הנושא החשוב ביותר להיחשב עכשיו הוא אמון וביטחון בעניין זה ומכאן אני מתחנן זה צריך להיות מילה השעון שלנו דרך את העסקה הזאת ואני יכול להבטיח לך באופן מלא על החלק שלי, כי ככל שאני עובד אתך איתך, אני תמיד יישאר אותו הדבר.

יתר על כן, אתה מוכן להודות איתי כי מאז לקוח שלי המנוח מת intestate (ללא צוואה) ואת היורשת לכאורה מת איתו, כי האחוזה שלו יהיה בירושה על ידי החוק, ואת החוק הזה על פי החוק המנהגי של טוגו הסכמה כל הוא מתבסס על כך שפניתי אליך, כיוון שאתה נושא את אותו שם משפחה עם לקוח מאוחר שלי, זה יעמוד כנקס כדי ליצור קרבה ברורה בינך לבין הלקוח המנוח שלי.

לאחר שהבנו את התהליך של תביעה זו, כאן למטה הוא מה שאנחנו עומדים להרוויח בתביעה זו, הקרן המדוברת היא 9.5 מיליון דולר (תשעה מיליון, חמש מאות אלף דולר ארה"ב דולר). לאחר ההעברה המוצלחת של הכספים לחשבון הייעודי שלך בארצך, 45% מסך כל הקרן יהיו לך, 45% יהיו לי ואילו 10% הנותרים ישמשו להקמת קרן הצדקה בארצך שם הלקוח המנוח שלי. אם יש לך שאלה לגבי יחס השיתוף הזה, תרגיש חופשי, זוהי עסקה.

תביעות מראש דרישות: בתור עורך דין אישי שלו, אני צריך לך לרשום את המידע המפורט הבא על עצמך.

1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע

בכל מקרה, יש צורך במידע זה כדי להציג בפניכם באופן רשמי את משרד האוצר עם טיוטת מכתב בקשה, אשר תוגש על ידי תצהיר בשבועה בשבועה של טוגו, לום שיפוט.

קדמה לכך בקשה למענק מכתבי מינהל על-ידי הממונה הממנה אותך כמבצעת / מנהל האחוזה האמורה.

אני רוצה להבטיח שאין לך מה לדאוג כי כל ההליכים יהיו משפטיים ולגיטימיים, לפחות בתור אינטלקטואל אתה יכול לקבוע פעולות שעלולות להיחשב סלידה לחוק. אני רוצה גם להבטיח לך כי הבנק שבו היה מקום מגוריו של הקרן הוא רק מתנהג כמו השוער של האחוזה, כעורך דין אישי שלו; הבנק ישחרר את הקרן למי שאני מציג בפניהם.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לדבוק בהוראות שלי וכל יהיה בסדר.

תודה על ההבנה.

כל טוב,
אריק קודג'ו
+22892975246

און וואס גייט זיין דיינע נעקסטע שריט?
אם לא עכשיו אימתי
אוועטאר
ווישוואש
שר ששת אלפים
תגובות: 6974
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג סעפטעמבער 04, 2014 12:14 pm

• ציטיר

תגובה דורך ווישוואש »

Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
אוועטאר
יידישע קהילות
שר שמונת אלפים

• ציטיר

איך וויל הערן אייידיעס
משנכנס אדר מרבין בשמחה
הל'א דו'ד מסתת'ר עמנו
אוועטאר
שמעלקא זאפטיגער
שר שלשת אלפים

• ציטיר

שרייב צוריק אזוי:
שלום וברכה מר אריק קודג'ו,

מאוד שמחתי על ההצעה ששלחת לי, ואני באמת מקוה שארוויח כסף ממשי על ידי ירושה.

רק רצוני לברר כמה דברים, היות וכבר נפלתי פעם בפח של מישהו גנב ונוכל, ולכן כדי שלא אצטרך לברר במשטרה אודותיך אנא מסר לי את הפרטים המדוייקים.

שלח לי בבקשה כדי שאוכל לברר האם אתה אכן עורך דין אישי שלו, אני צריך לך לרשום את המידע המפורט הבא על עצמך.

1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע

בכל מקרה, יש צורך במידע זה כדי לדעת כמה לגטימי זה, ובאופן שאראה שאכן יש איש עורך דין עם הכתובת הזו במקום ההוא, אשמח להמשיך בעסקים.

תודה מראש.

לאמיר זען וואס ווייטער...
וויל זיין גוט
שר האלף

• ציטיר

שמעלקא זאפטיגער האט געשריבן:שרייב צוריק אזוי:

רק רצוני לברר כמה דברים, היות וכבר נפלתי פעם בפח של מישהו גנב ונוכל, ולכן כדי שלא אצטרך לברר במשטרה אודותיך אנא מסר לי את הפרטים המדוייקים.

שלח לי בבקשה כדי שאוכל לברר האם אתה אכן עורך דין אישי שלו, אני צריך לך לרשום את המידע המפורט הבא על עצמך.

1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע

בכל מקרה, יש צורך במידע זה כדי לדעת כמה לגטימי זה, ובאופן שאראה שאכן יש איש עורך דין עם הכתובת הזו במקום ההוא, אשמח להמשיך בעסקים.

תודה מראש.

זעהט אויס גאנץ גוט
אם לא עכשיו אימתי
אוועטאר
יידישע קהילות
שר שמונת אלפים

• ציטיר

שמעלקא זאפטיגער האט געשריבן:שרייב צוריק אזוי:

1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע

תודה מראש.

איך האב ג'קלערט פון דאס. אבער איך וויל נישט אים גיבן דעם אויסרייד מיר צו שיקן א אטעטשמענט. קען זיין א וויירוס.
זאל איך ארויסנעמען #6?
משנכנס אדר מרבין בשמחה
הל'א דו'ד מסתת'ר עמנו
אוועטאר
שמעלקא זאפטיגער
שר שלשת אלפים

• ציטיר

יא זייער גוט.

און בכל אופן געב אים נישט קיין שום אינפא!!!

אויב וועט ער ממשיך זיין וועלן מיר דעמאלט גיין די נעקסטע טרעפ און ארויפלייגן אויף א ראולער-קאוסטער וואס ער וועט נישט וויסן אויף וואספארא עולם ער שטייט...
אוועטאר
ווישוואש
שר ששת אלפים
תגובות: 6974
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג סעפטעמבער 04, 2014 12:14 pm

• ציטיר

תגובה דורך ווישוואש »

ווישוואש האט געשריבן:http://www.419eater.com/

זע דא פאר איידיעס.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
נודה לך
שר האלפיים
תגובות: 2779
זיך איינגעשריבן אום: דינסטאג יוני 09, 2015 5:47 pm
לאקאציע: אינעם אויבערשטענס הענט

• ציטיר

תגובה דורך נודה לך »

אידישע קהילות ווי נאר איר הערט פון אים לאזט אונז וויסן זייער נייגעריג וואס עס וועט זיך אויסלאזן...
איך דאנק און לויב השי"ת אויף די גרויסע חסדים וואס ער טוט מיט מיר יעדע מינוט
אוועטאר
אויבער-חכם
שר חמש מאות
תגובות: 722
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג אפריל 17, 2011 1:02 pm
לאקאציע: בין תנור לכירים

• ציטיר

תגובה דורך אויבער-חכם »

נודה לך האט געשריבן:אידישע קהילות ווי נאר איר הערט פון אים לאזט אונז וויסן זייער נייגעריג וואס עס וועט זיך אויסלאזן...

אין געדענק צו געבן מעשר...
כ׳האב נישט געטראפן קיין חיזוק/מוסר ווארט דא צו שרייבן
אוועטאר
סאדאם חוסעין
שר חמשת אלפים
תגובות: 5998
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג אפריל 30, 2015 5:10 pm

• ציטיר

תגובה דורך סאדאם חוסעין »

איך וואלט געזאגט אז דו זאלסט אים זאגן אז דו האסט געלט פאר אים נאר ער דארף דיר קוידם געבן 10,000 טשענטש פאר דיין קארט וואס ער גייט [נישט] באקומען.
הפך קערה על פיה
ווילאנג טראמפ האט טוויטער וועט זיין נייעס, און ווילאנג טראמפ איז א ריפאבליקען וועט זיין סקאנדאלן! [קרעדיט וויכי]
אוועטאר
אַבּערוואַס
שר האלפיים
תגובות: 2178
זיך איינגעשריבן אום: מאנטאג סעפטעמבער 02, 2013 5:13 pm

• ציטיר

תגובה דורך אַבּערוואַס »

אינטערעסאנט וויפיל מיליאנערן שטארבן אין די דריטע וועלט לענדער וואו דער עולם שטארבט פאר הונגער, און אלע אן קיין יורשים, און האבן אבער אלע א דארטיגע לויער וואס דארף צוטיילן ס'געלט נאכ'ן פטירה, און די איינציגע יורשים וואס האבן נאר אפי' די זעלבע לעצטע נאמען, וואוינען נאר אין די אנדערע עק וועלט... און מענטשן פאלן נאך אריין... #נסיון העושר
ווארט א מינוט, לאמיך נאכקוקן...
אוועטאר
יידישע קהילות
שר שמונת אלפים

באקומען היינט

• ציטיר

אני אריק Kodjo, עורך דין ועורך דין של הלקוח שלי מאוחר אישית, אני רוצה להסכים להציג לך את הקרובים הבאים כדי להמשיך ולשחרר פיקדונות שלו ללא דורש, אשר מוערך ב 9.5 מיליון דולר הופקד בבנק כאן טוגו. אני אסביר את הפרטים ברגע שאקבל את תגובתך, ואני אדריך אותך יותר.
משנכנס אדר מרבין בשמחה
הל'א דו'ד מסתת'ר עמנו
אוועטאר
אויבער-חכם
שר חמש מאות
תגובות: 722
זיך איינגעשריבן אום: זונטאג אפריל 17, 2011 1:02 pm
לאקאציע: בין תנור לכירים

• ציטיר

תגובה דורך אויבער-חכם »

יידישע קהילות האט געשריבן:אני אריק Kodjo, עורך דין ועורך דין של הלקוח שלי מאוחר אישית, אני רוצה להסכים להציג לך את הקרובים הבאים כדי להמשיך ולשחרר פיקדונות שלו ללא דורש, אשר מוערך ב 9.5 מיליון דולר הופקד בבנק כאן טוגו. אני אסביר את הפרטים ברגע שאקבל את תגובתך, ואני אדריך אותך יותר.

זיי זיכער אז עס איז אן אוטומאטישער ריפליי, זיי שיקן ארויס מיליאנער אימעלס צו אימעל אדרעסן אין אויב די ריפלייסט, נישט קיין חילוק וואס די שרייבסט באקומסטו א צווייטע אימעל, וחוזר חלילה ביז זיי האבן דיין אינפארמאציע.
זיי וואלטן געדארפט האבן הונדערטער איינגעשטעלטע צו קענען צוריק ענפערן יעדע אימעיל וואס מענטשען ריפלייען.
כ׳האב נישט געטראפן קיין חיזוק/מוסר ווארט דא צו שרייבן
Jobless
שר האלף
תגובות: 1355
זיך איינגעשריבן אום: דאנערשטאג סעפטעמבער 03, 2015 7:09 pm

• ציטיר

תגובה דורך Jobless »

איך האב א פילונג אז עס איז דיין חבר גאר וואס שפילט ארים
אוועטאר
יידישע קהילות
שר שמונת אלפים

היינט

• ציטיר

הלקוח שלי נולד בשנת 1951 (12 בדצמבר) בקנדה והוא היגר לומה, טוגו לפני 17 שנים, הוא נפטר עם משפחתו בשנת 2012 כאן טוגו, בתאונת דרכים. אני יודע שאתה לא קשור ביולוגית אל המנוח, אני יוצר איתך קשר בשל העובדה שאתה נושא את אותו שם משפחה ועוד אני לא יכול לתבוע את הכסף בכוחות עצמי בשל היותי עורך הדין של המנוח, כאשר הבנק הוציא לי הודעה על מועד אחרון כדי לספק ללקוח שלי הבא של קרובי משפחה / מוטב או יש את הכספים שהוחרמו, אני הורה לעוזר שלי לחפש אנשים הנושאים את השם הזה והוא היה מסוגל לחפש והגיע עם הפרופיל שלך, זה היה איך החלטתי ליצור איתך קשר, אני עורכת הדין האישית שלו והבנק יקבל את כל מי שאני אציג בתור קרובי משפחה. זה לא חובה כי אתה חייב להיות קשור ביולוגית, המוטב לאחוזה לא חייב להיות קרוב ביולוגי הנפטר, ולכן אני מבקש ממך לתת לי את הנתונים שלך, כך שאני יכול להשיג את המסמכים הדרושים משפטיים התומכים בעסקה זו , תוכל לסרוק ולשלוח את הנתונים לכתובת הדוא"ל שלי. אני אזרח שומר חוק של המדינה שלי (הרפובליקה של טוגו) ועורך דין בפועל, אני לעולם לא להתמכר עסקאות בלתי חוקיים, המצורפת כאן הוא הדרכון הבינלאומי שלי רישיון בפועל החוק, כתובת הבית שלי הוא 47 Boulevard du Haho, לומה טוגו . אני מבטיח לך כי עסקה זו היא 100% לגיטימי. מדברים על יחס השיתוף, אני אקח 45%, 10% יופרשו ויתרמו לארגוני צדקה ובתי יתומים. 45% הולך לך, לאחר ההעברה אני אעוף למדינה שלך לקחת את אחוזי לשתף, אני דורש שלך יושר ושקיפות מלאה, אני ממתין לתגובה שלך כמו שאתה שולח לי את הנתונים המפורטים להלן;
1. שמך המלא וכתובתך
2. מספר הטלפון הפרטי שלך
3. מצב משפחתי
4. גיל & אזרחות
5. מקצוע
משנכנס אדר מרבין בשמחה
הל'א דו'ד מסתת'ר עמנו
אוועטאר
שמעלקא זאפטיגער
שר שלשת אלפים

• ציטיר

שרייב צוריק: אני עדיין מחכה לפרטים שלך.
אוועטאר
בדרך אפשר
שר ששת אלפים
תגובות: 6300
זיך איינגעשריבן אום: מאנטאג סעפטעמבער 07, 2015 8:20 pm
לאקאציע: על חוט מתוח

• ציטיר

תגובה דורך בדרך אפשר »

1 איז ער א מאן אדער א פרוי?( אמאל שרייבט ער אזוי און אמאל אזוי)
2 איך מיין אז די אדרעס איז א האטל
נישט געדאווענט נישט געלערנט נאר דעם בורא עולם נישט דערצערענט,
יא געשלאפען יא געגעסן אבי פון בורא עולם נישט פארגעסן.
שרייב תגובה

צוריק צו “היימישע קרעטשמע”